Turkish DoluDolu

Aradığın Her Sey Burda!

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

serhat kartala doğru mu?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ilter
Süper Mod
Süper Mod

MesajKonu: serhat kartala doğru mu?   Çarş. Ocak 03 2007, 18:23

Eski Fenerbahçeli Serhat Akın kulübü Anderlecht ile olan bağlarını tamamen koparmak üzere.

Son aylarda takımla sorunlar yaşayan ve satış listesine konulan Serhat Akın geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada Türkiye'ye geri dönüş sinyalleri vermişti.

Beşiktaş'a mı?
Belçika basını Serhat Akın'ın takımdan yarın ayrılıp İstanbul'a gideceğini ve kendisi resmi olarak Anderlecht'ten isteyen kulüpler Beşiktaş veya Daum'un çalıştırdığı Köln'e imza atacağını öne sürdü.

bu haberlerden sonra bugün fanatikte yeni bir gelişme yaşandığı yazıldı

Kartal ‘Akın’ı

Beşiktaş, Anderlecht’ten ayrılmayı kafasına koyan Serhat için resmi teklifini yaptı. Transferde son sözü Belçika kulübü söyleyecek.
Başkan sevmiyor
Ligin ilk yarısında golcü sıkıntısı yaşayan Beşiktaş, bu sorunu Serhat Akın transferiyle çözmeyi planlıyor. Bir dönem Fenerbahçe forması giyen gurbetçi futbolcunun kulübü Anderlecht’le temasa geçen Siyah-Beyazlı yönetim, Belçika ekibine resmi teklifini sundu. Anderlecht Başkanı Roger Stock’un “Bir daha yüzünü görmek istemiyorum” yorumunu yaptığı Serhat için Belçikalıların cevabı transferi yönlendirecek.

Tekliften haberdar
Her fırsatta Anderlecht’ten ayrılmak istediğini dile getiren Serhat Akın da gelişmeleri FANATİK’e yorumladı. Beşiktaş’tan teklif aldığını doğrulayan golcü oyuncu, “Hareketliliği biliyorum ancak henüz bana resmi teklif gelmedi. Tabii ki Beşiktaş’ta oynamak isterim, ancak şartları öğrenmem gerekir. Gelişmeleri takip ediyorum” ifadesini kullandı. Serhat sakatlığı nedeniyle ligin ilk 3 ayında formasından uzak kalmıştı.
EN SON GELİŞMELERDEN SONRA SERHAT KARTALA BAYA YAKIN

Serhat Kartal'a yakın gibi
Anderlecht’ten ayrılmayı kafasına koyan Serhat Akın için daha önce 1 milyon Euro’luk bir öneri yapan Siyah-Beyazlılar, Belçika ekibine 1.5 milyon Euro teklif etti. Fanatik Gazetesi'nin 7 Ocak 2007 tarihli haberine göre Belçikalıların bu teklife oldukça sıcak baktıkları ve olumlu bir yanıt vermeyi düşündükleri öğrenildi. Kulübüyle ve hocasıyla ciddi sorunları olan Serhat Akın’ın da Beşiktaşlı yöneticilere yeşil ışık yaktığı bildirildi.

Köln aradan çekildi
Anderlecht ve Beşiktaş’ın bonservis bedeli konusunda anlaşması halinde Serhat Akın’ın Beşiktaş’ın Antalya kampına katılabileceği ifade edildi. Bu arada milli futbolcuyu yakından takip eden Daum’un takımı Köln bu transferden vazgeçti. Alman ekibinin de aradan çıkmasıyla Beşiktaş, Serhat transferinde bir adım daha öne geçmiş oldu. Uzun zamandır gurbetçi futbolcuyu izleyen Tigana da Serhat’ı ısrarla istiyor.

En son tarafından Ptsi Ocak 08 2007, 00:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Tam1Pıch
Admin

MesajKonu: hehe   Çarş. Ocak 03 2007, 18:45

siz serhatın papucunu alamassınızı
Very Happy:DD:
Kullanıcı profilini gör http://doludolu.newgoo.net
ilter
Süper Mod
Süper Mod

MesajKonu: özgün yine saçmalamış   Perş. Ocak 04 2007, 18:01

ya zaten bu fenerliler hep cırt insanlar oğlum rico paşa,carew gibi yıldızları getirdik(tabi size göre ne var shevshenko,robertocarlos,Very Happy Very Happy ) gibi oyuncuları getiren fenerbahçenin yanında bunlarda oyuncumu sende haklısın.HA BU ARADA FBDE CARLOSUN PAPUCUNU ALMAK İÇİN ALEXİ SATCAKMIŞ NE AYAK
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: serhat kartala doğru mu?   

serhat kartala doğru mu?
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gta SanadreaS -Full Tek Link- [Son Hızda Dowloand] +3 ALTERNATİFLER